Przejdź do treści

Spływy Liswartą

Idealna dla szukających niezapomnianych wrażeń w kajaku!

Spływy Liswartą KAJAKOWO.net.pl

Witajcie! Jeśli marzysz o wyjątkowej przygodzie i niezapomnianych wrażeniach podczas spływu kajakowego po urokliwych zakątkach Liswarty, to serdecznie zapraszamy! Przekonaj się sam, jak piękna i wymagająca może być ta rzeka.


Liswarta to niewielka rzeka, będąca lewą odnogą Warty, pięknie położona geograficznie. Jest to bez wątpienia trudniejsza trasa niż Warta,
ale równocześnie fascynująca i pełna uroku. Stare młyny, charakterystyczne spiętrzenia
i powalone drzewa na pewno dostarczą
Ci niezapomnianych wrażeń. Polecamy głównie spływy 2-dniowe, ale także ewentualnie
z możliwością przedłużenia swojej przygody na rzece Warcie.

Spływy dwudniowe:

START NOCLEGMETATRASA (km)CZAS (h)
Danków Zawady (Ośrodki)Wąsosz 103,5-5
Krzepice Zawady (Ośrodki) Wąsosz154-5
Danków Zawady (Ośrodki)Działoszyn205-6

Chętnie podzielimy się informacjami na temat trudności tras. Dla każdego uczestnika organizujemy krótkie szkolenie, które pozwoli Wam efektywniej wykorzystać nasz sprzęt kajakarski i poznać się z aktualnymi warunkami na trasie spływu. Na naszej stronie internetowej oraz na terenie wypożyczalni przygotowaliśmy dla Was specjalną mapę spływów. Wszystko to w celu zapewnienia Waszego bezpieczeństwa podczas każdej przygody kajakowej.Mapa Spływów Kajakowych:

Mapka Spływów 2024 JPG

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dzięki naszym szkoleniom i szczegółowym informacjom o trasach kajakowych będziecie przygotowani na każde wyzwanie. Skorzystajcie z naszej dedykowanej mapy spływów, która ułatwi Wam planowanie trasy i pozwoli cieszyć się spływem w pełni bezpiecznym środowisku. Nie czekajcie – Odkryjcie z Nami uroki kajakowego świata już dziś!

Galeria zdjęć na Facebooku

Spływy Liswartą KAJAKOWO.net.pl

Skorzystaj z naszej oferty KAJAKOWO