Przejdź do treści

Spływy Liswartą

Idealna dla szukających niezapomnianych wrażeń w kajaku!

Spływy Liswartą KAJAKOWO.net.pl

Witajcie! Macie ochotę zobaczyć na własne oczy jeden z najbardziej urokliwych odcinków rzeki Liswarty podczas spływu? Marzy się Wam wyjątkowa przygoda z licznymi wrażeniami? Jeśli tak.. zapraszamy na Liswartę!


Liswarta to mała rzeczka, będąca lewą odnogą Warty, geograficzne pięknie położona. Zdecydowanie jest ona rzeką trudniejszą od Warty, ale z całą pewnością ciekawą i urokliwą. Stare Młyny, charakterystyczne spiętrzenia, powalone drzewa na pewno przysporzą kajakarzom dużo niezapomniałych wrażeń. Polecamy ją głównie na spływy 2dniowe z ewentualnym przedłużeniem  Waszego spływu po rzece Warcie.

Spływy dwudniowe:

START NOCLEGMETATRASA (km)CZAS (h)
Danków Zawady (Ośrodki)Wąsosz 103,5-5
Krzepice Zawady (Ośrodki) Wąsosz154-5
Danków Zawady (Ośrodki)Działoszyn205-6

Zawsze chętnie opowiemy Wam o trudnościach tras. Dla większej grupy możemy zorganizować krótką odprawę, która pozwoli Wam jak najlepiej wykorzystać Nasz sprzęt kajakarski oraz poznać warunki obecnie panujące na spływie. Na stronie oraz na terenie Wypożyczalni specjalnie dla Was stworzyliśmy mapkę spływów. Wszystko dla Waszego bezpieczeństwa podczas każdego spływu kajakowego.

Galeria zdjęć na Facebooku

Spływy Liswartą KAJAKOWO.net.pl

Skorzystaj z naszej oferty KAJAKOWO

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji Twojego spływu kajakowego bądź aktualnej dostępności sprzętu to zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu z Naszą Wypożyczalnią!